آبان تتر
سرگرمی ها

آیا میتوانید اسب دوم را در تصویر تشخیص دهید

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند.

صبح بخیر _ تست قدرت دید با اسب دوم: معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

این تصویر معمایی قدرت تمرکز، دقت و بینایی شما را به چالش می کشد تا تایگر را در جنگل پیدا کنید. وب سایت دسان برای بار اول این تست را ارائه داده است. این سخت تر از آن چیزی است که فکر می کنید. سختی آن هم به این دلیل است که در این اثر هنری نه یک بلکه دو ببر یا تایگر وجود دارد که شناسایی یکی راحت، اما آن دیگری برای ۹۹ درصد کسانی که این تصویر را می بینند مشکل است. با تست قدرت دید با اسب دوم با مجله خبری چشمک همراه باشید.

این آزمون ها سبب افزایش عملکرد مغز می شود. افزایش عملکرد مغز در افزایش قدرت، تمرکز و دقت نقش اصلی را ایفا می کنند. به این ترتیب در بلند مدت می توان با مغزی روبرو بود که جزئی نگر است و مسائل را به راحتی فراموش نمی کند.

تست قدرت دید با اسب دوم
به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

توهمات نوری اغلب فقط کمی سرگرم کننده هستند، اما برای دانشمندان نیز ارزش واقعی دارند. پازل های مغزی به محققان کمک می کند تا بر عملکرد درونی ذهن و نحوه واکنش آن به محیط اطراف، احاطه پیدا کنند. در سال ۲۰۱۷، دانشمندان کیم رانسلی و الکس او. هولکامب، از دانشگاه سیدنی، اهمیت توهمات را برای درک ما از مغز برجسته کردند.

این زوج در The Conversation نوشتند: توهمات نوری و تصاویری شبیه اسب امروز، به ما نشان می دهد که ما به واقعیت دسترسی مستقیم نداریم. آنان به این نتیجه رسیدند که مغز به جای ارائه اطلاعات، از چشمان به مانند دوربین استفاده می کند و تلاش می‌کند تا مشخص کند چه چیزی در خارج وجود دارد. وقتی اطلاعاتی که وارد چشم می شود مبهم است، مغز باید حدس های دقیقی بزند. اما ما با کاهش فعالیت های مغزی مانع از عملکرد صحیح مغز می شویم. به طوری که در نهایت مغز می تواند پدیده های بزرگتر ا تنها تشخیص دهد و از دیدن جزئیات ناتوان شود.

در این تصویر دو اسب یا horse حضور دارند. شما باید بتوانید اسب دوم را مورد شناسایی قرار دهید. البته ممکن است اسب دوم، واقعی نباشد. شما باید هر احتمالی را در نظر بگیرید. اینجا قدرت دید و تمرکز شما حرف اول را می زند. اگر آماده هستید با دقت به تصویر تست قدرت دید با اسب دوم نگاه کنید.

تست قدرت دید با اسب دوم

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت دید با اسب دوم
کسانی که به دنبال سرنخ هستند باید به تنه اسب اصلی به نیمه تنه عقب توجه کنند. به پوست اسب با تمرکز بیشتر نگاه کنید و خطوط. ایا متوجه چیزی شدید؟

.

.

.

.

.

.

.

وقتی نگاه دقیق تر به تنه اسب نگاه کنید horse را خواهید دید که بر روی بدن اسب اصلی دیده می شود.

به تصاویر دقت کنید.

بیشتر بخوانید:

نحوه گرفتن بازوها رازهای شخصیتی شما را آشکار می‌کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا