آبان تتر
روانشناسی

۱۳ نشانه که دختر مورد نظرتان دوست تان دارد

عشق به عجیب ترین شکل‌های ممکن اتفاق می‌افتد

صبح بخیر _ عشق به عجیب ترین شکل‌های ممکن اتفاق می‌افتد و در واقع شما به دلایل مختلف عاشق کسی می‌شوید. در حالی که آدم‌های زیادی شانس این را دارند که به راحتی در کنار عشق‌شان از زندگی لذت ببرند، برخی دیگر برای آن می‌جنگند و در نهایت با سختی خیلی زیاد موفق می‌شوند. یک دختر ممکن است آشکارا عشق و علاقه خود را به شما اعتراف نکند.

با این حال، او نشانه‌های ظریفی از خود بروز می‌دهد و انتظار دارد که حرکت بزرگ و نهایی را شما انجام دهید. بسیاری از مردان موفق به درک این نشانه‌ها نمی‌شوند و در نهایت داستان در نطفه خفه می‌شود. نشانه های دختری که دوست مان دارد، در این نوشتار گردآوری شده است. اگر در مورد احساس فرد مورد علاقه‌تان مطمئن نیستید، این نوشتار به دردتان خواهد خورد!

۱۳ نشانه که او عاشق شماست!

شما ممکن است مجذوب او شوید و او ممکن است واقعاً با شما مهربان باشد. اما چگونه می‌دانید که پشت زیبایی‌های او عشق پنهان شده است؟ خوب، مراقب این علائم باشید که نشان می‌دهند دختر مورد علاقه تان عاشق شماست.

زیاد به شما نگاه می‌کند

آیا او به شما خیره می‌شود و حتی زمانی که مشغول کار هستید و هیچ توجهی به او نمی کنید، لبخندی بر لب دارد؟ یا هر وقت چشم‌تان به هم می‌افتد و به هم لبخند میزنید لطافت خاصی در چشمانش است؟ خوب، اینها نشانه های دختری که دوست مان دارد است. تماس چشمی نشان می‌دهد که یک فرد چقدر به شما علاقه دارد یا جذب شما شده است.

همیشه شما را تشویق می‌کند

 

«عالیه، همین‌طوری پیش برو!‌» آیا او شما را با چنین کلمات مثبتی شما را تشویق می‌کند؟ آیا او مایل است برای انجام یک فعالیت به شما بپیوندد، حتی اگر به آن علاقه ای نداشته باشد؟ اگر بله، او احتمالاً به شما اهمیت می‌دهد.

او نگران شماست

کسی که شما را دوست دارد وقتی دچار مشکل هستید نگران‌تان می‌شود. او پا پیش خواهد گذاشت تا به شما کمک کند و شما را شاد کند. اگر متوجه شدید که او همیشه در کنار شماست، مخصوصاً زمانی که به کسی نیاز دارید که با او صحبت کنید، پس می‌توانید احساس خوشبختی کنید. این یکی از نشانه های دختری که دوست مان دارد، است.

از بودن با شما لذت می‌برد

اما اگر او از گردش‌های گروهی طفره می‌رود و اشتیاق خود را برای فعالیتی ابراز می‌کند که به هر دوی شما امکان می‌دهد زمان با کیفیت تان را با هم بگذرانید، به این معناست که او شما را چیزی فراتر از یک دوست می‌بیند.

زمانی که او به شما علاقه مند باشد، بهانه‌هایی برای بودن در کنار شما از هر راه و شیوه ممکن پیدا می‌کند. او ممکن است از شما بخواهد که برای خرید، دیدن یک فیلم یا کمک در انجام کاری به او بپیوندید.

کم کم صاحب اختیارتان می‌شود

آیا وقتی با شخص دیگری صحبت می‌کنید عصبانی می‌شود؟ آیا وقتی با زن دیگری بیرون می‌روید سؤال می‌کند یا طعنه می‌زند؟ اگر این کارها را انجام دهد، احتمالاً حسادت می‌کند. او نمی‌خواهد شما را با شخص دیگری ببیند و همه شما را برای خودش می‌خواهد. در حالی که حسادت همیشه یک ویژگی خوب نیست، اما همین حسادت نشان می‌دهد که او واقعاً شما را دوست دارد.

وقتی شما کنارش هستید لبخند می‌زند

لبخند یک ژست خوشامدگویی و اولین قدم برای شروع گفتگوست و در عین حال نشان می‌دهد که وقتی شما نزدیکش هستید خوشحال است. اگر متوجه می‌شوید که هر بار که به شما نگاه می‌کند لبخند می‌زند، به این معناست که او نسبت به شما احساس مثبتی دارد و می‌خواهد آنچه را میان‌تان است به سطح دیگری برساند.

او به شما احترام می‌گذارد

اگر موقعیت مهمی در زندگی او داشته باشید، او به حرف‌های شما توجه می‌کند، به کارهایی که انجام می‌دهید بیشتر علاقه مند می‌شود و حتی برای افکار و احساسات شما در مورد موضوعات ریز و درشت زندگی اش ارزش قائل می‌شود. این رفتار نشان می‌دهد که او نسبت به شما احساس احترام دارد، شما را دوست دارد و برای شما ارزش قائل است و می‌خواهد شما چیزی بیش از یک دوست برای او باشید.

البته که احترام به این معنا نیست که او همیشه با شما موافق است. ممکن است اختلاف نظرهایی وجود هم داشته باشد، اما تنها پس از شنیدن صحبت‌های شما و درک دیدگاه شما. حتی اگر او در مورد چیزی با شما بحث کند، بی ادبی یا بی احترامی نمی‌کند. او تضادها را درک می‌کند و با وجود آنها می‌خواهد با شما باشد. این از نشانه های دختری که دوست مان دارد، است!

او بهانه‌هایی برای صحبت با شما پیدا می‌کند

آیا هنوز هم قانع نشده‌اید و به دنبال نشانه های دختری که دوست تان دارد، هستید، این مورد از قطعی‌ترین‌هاست! زنان معمولاً باب صحبت را باز نمی‌کنند مگر اینکه شخصی را دوست داشته باشند. بنابراین اگر او نشانه‌هایی از اشتیاق نشان می‌دهد به طوری که حتی بدون دلیل جلو می‌آید تا با شما صحبت کند یا به شما پیام می‌دهد، به این معناست که شما را بسیار دوست دارد و می‌خواهد در مورد شما بیشتر بداند.

او ممکن است به طور تصادفی برای شما پیامک ارسال کند یا مقالات و میم‌های جالبی را برای‌تان بفرستد، تا گفتگو را شروع کند. حتی ممکن است فقط پیام «چه خبر؟» را برای‌تان ارسال کند. او تمایل دارد برای ادامه چت یا مکالمه، سوالاتی بپرسد و ایده‌هایی را به اشتراک بگذارد، فقط به این دلیل که از هرگونه معاشرت و گفنگو با شما لذت می‌برد.

او می‌خواهد بهترین دوست شما باشد

او شما را به عنوان بهترین دوست خود می‌داند. شما فرد مورد علاقه او برای هر کاری در زندگی‌اش هستید. او در مورد اتفاقات روزی که سپری کرده به شما می‌گوید، آنچه را که خریده است نشان‌تان می‌دهد، برنامه‌های خود را به شما می‌گوید، و به طور کلی هر چیز ریز و درشتی که در زندگی‌اش جریان دارد را با شما مطرح می‌کند. هنگامی که او هم از شما هم چنین انتظاری دارد، معلوم می‌شود که واقعا دوست‌تان دارد.

او به خانواده شما اهمیت می‌دهد

او مشتاق پیشینه شما، خانواده و گذشته تان است. دختری که شما را دوست دارد، می‌خواهد در مورد دوران کودکی شما و خواهر و برادرهای تان بیشتر بداند و با کمال میل داستان‌های کودکی شما را می‌شنود و لذت می‌برد. علاقه او به زندگی شما نشان می‌دهد که برایش مهم هستید و مایل است شما را همانطور که هستید بپذیرد.

او نمی خواهد شما تغییر کنید

پذیرفتن فرد مهم زندگی‌تان یکی از بزرگترین نشانه‌های عشق خالص است. وقتی او شما را همان گونه که هستید با تمام نکات مثبت و منفی بپذیرد، واقعاً شما را دوست دارد. کسی که سعی می‌کند هر جنبه کوچکی از شما را تغییر دهد، ممکن است شما را از صمیم قلب دوست نداشته باشد.

اگر او بدش نمی‌آید که یک چهارم درآمدتان را صرف علاقه‌تان کنید و به چیزهایی که دوست دارید بپردازید، بدانید که او کاملاً شما را دوست دارد.

او با بهترین دوستش در مورد شما صحبت می‌کند

اگر برای او مهم هستید، مطمئناً بهترین دوستانش شما را خواهند شناخت. وقتی با “بهترین دوست” یا هر شخص مهم دیگری در زندگی اش ملاقات می‌کنید، نگرش و تایید او را احساس خواهید کرد.

برای‌تان آشپزی می‌کند

او سعی می‌کند بداند غذای مورد علاقه شما چیست، دستور غذا را یاد می‌گیرد و آن را برای‌تان می‌پزد. آیا این کار او شیرین نیست؟ اگر دختر مورد علاقه‌تان این کار را برای شما انجام می‌دهد، به این معناست که شما را دوست دارد. آشپزی ممکن است یک چیز پیش پا افتاده به نظر برسد، اما این واقعیت که او مایل است تمام تلاش خود را برای ساختن چیزی که شما را خوشحال می‌کند به کار گیرد، به این معناست که واقعا دوست‌تان دارد.

بیشتر بخوانید:

۷ دلیل که مردان زنان زیرک را دوست دارند

منبع
خبرنامه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا