آبان تتر
ورزش

پدیده فوتبال ایران به تیم قطری پیوست

بازیکن تیم جوانان ایران و آکادمی کیا برای ادامه فوتبال خود راهی قطر شد.

حضور بازیکنان ایرانی در این فصل از فوتبال قطر نسبت به سالیان گذشته کاهش چشمگیری داشته و پس از ماندن امید ابراهیمی در این کشور و انتقال به الشمال با نظر پویا اسبقی، فقط محمدامین حزباوی توانست راه این کشور را در پیش بگیرد و با السد قرارداد امضاء کند که حالا یک ستاره جوان دیگر به قطر رفت.

امین پیل‌علی که مثل حزباوی عضو تیم جوانان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا بود و جزء مهره‌های اصلی و کلیدی این تیم به شمار می‌رفت، حالا در انتقالی جذاب از آکادمی کیا راهی لوسیل قطر شد.

این مدافع راست تند و تیز که فیزیک و قد و قامت خوبی هم دارد، پس از درخشش در جام ملت‌های آسیا مورد توجه مدیران باشگاه لوسیل قطر قرار گرفت و با این تیم قرارداد بست.

مین پیل‌علی که مثل محمدامین حزباوی به‌عنوان یکی از پدیده‌های فوتبال به شمار می‌رود، دومین بازیکن ایرانی است که در نقل و انتقالات تابستانی به قطر می‌رود و برای پیشرفت راهی لوسیل شده است.

باشگاه لوسیل قطر ابراز امیدواری کرد با جذب بازیکن ملی‌پوش امید ایران و آکادمی کیا، این مدافع راست آینده‌دار بتواند در فصل جدید لیگ یک بدرخشد تا جایگاه بهتری نسبت به سال گذشته به دست بیاورند.

منبع
شهر خبر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا