آبان تتر
گوناگون

واکنش طرفداران شکیرا به ویدیوی بوسیدن پای پدرش در بیمارستان

این ستاره موسیقی، بلافاصله به ملاقات پدر ۹۱ ساله خود رفته است.

صبح بخیر _ ویلیام مبارک چادید، پدر شکیرا، از بیمارستان مرخص شده و این ستاره موسیقی، بلافاصله به ملاقات پدر ۹۱ ساله خود رفته است. او ویدیوی ملاقات از پدرش را در اکانت اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته و واکنش احساسی او، طرفدارانش را عمیقاً تحت تأثیر قرار داده است.

طرفداران شکیرا، نگران پدرش ویلیام بوده‌اند که در سن ۹۱ سالگی دچار بیماری شده است. او تحت درمان قرار گرفته و با توجه به شرایطش، نیاز به ویلچر دارد. شکیرا برای ملاقات و حمایت از او به بیمارستان رفته است.

image 295 1024x742
در تصویری که این ستاره موسیقی پاپ منتشر کرده، پدرش در حال انجام یک سری تمرینات قدرتی بوده و توانسته پا‌هایش را بلند کند. شکیرا نتوانسته که جلوی احساساتش را بگیرد و با مهربانی پای پدرش را بوسیده است.

image 294

این تصویر دلگرم‌کننده، واکنش مثبت طرفداران شکیرا را به دنبال داشته است.

یک نفر گفته است: «شکیرا، تو از هر نظر قابل تحسین هستی. دیدن این ویدیو برای من بسیار تأثیرگذار بود. من عاشق روش ابراز علاقه‌ات به پدرت هستم.»

همچنین بسیاری از افراد اشاره کرده‌اند که ویلیام خوش شانس است که چنین دختری دارد. شکیرا مسئولیت مراقبت از پدرش را داشته و نشان می‌دهد که او نه‌تنها یک خواننده بزرگ، بلکه دختری فوق‌العاده برای پدر و مادرش است.

بیشتر بخوانید:

عاشق‌ترین زوج‌های دنیا که زمان بر عشق آن‌ها تاثیری ندارد

کودکی بازیگران هالیوود+فیلم

منبع
روزیاتو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا