آبان تتر
ورزش

واکنش دبیرکل کنفدراسیون والیبال آسیا به اعتراض‌های بلین؛ در ایران همه عاشق والیبال هستند

دبیر کل کنفدراسیون والیبال آسیا به صحبت‌های سرمربی ژاپن که گفته بود سروصدای تماشاگران ایران، بیش از حد است واکنش نشان داد.

کیاتیپونگ، دبیرکل کنفدراسیون والیبال آسیا در خصوص میزبانی ایران از رقابت‌های والیبال قهرمانی آسیا اظهار داشت: همه چیز این میزبانی خوب بود و باید از فدراسیون والیبال ایران و استاندار آذربایجان غربی به دلیل سازماندهی مناسب مسابقات تشکر می‌کنم.

وی تاکید کرد: ارومیه یکی از بهترین شهرهای جهان در میزبان مسابقات والیبال است. حضور پررنگ مردم در سالن مسابقات نشان می‌دهد نسل جدید والیبال ایران مورد حمایت جدی آنها است.

وی درباره انتقاد سرمربی ژاپن از سروصدای تماشاگران ایران گفت: دلیل اصلی این مسئله این است که در ایران، همه عاشق والیبال هستند. البته شاید به دلیل اینکه ارومیه میزبان تورنمنت‌های زیادی نبوده نیاز است که بخش کوچکی از تماشاگران یاد بگیرند که چگونه تشویق کرد.

دبیر کل کنفدراسیون والیبال آسیا در خصوص برنامه‌ریزی عجیب این کنفدراسیون برای رقابت‌های قهرمانی آسیا و اینکه تیم‌هایی همچون ایران و ژاپن تنها با ۴ بازی به فینال رسیدند، عنوان کرد: این فرمت مسابقات توسط هیئت رئیسه کنفدراسیون، تصویب شده است. البته ما در خصوص ضعف های این نوع فرمت در کمیته مسابقات بحث و گفت‌وگو خواهیم کرد تا ضعف‌ها برطرف شوند.

کیاتیپونگ در پایان خاطرنشان کرد: تعداد تیم‌های این فرمت ۱۶ تیم بود اما فدراسیون والیبال ایران این لطف را انجام داد تا تیم‌هایی که سطح پایینی در والیبال دارند بتوانند در رقابت‌های قهرمانی آسیا شرکت کنند.

منبع
ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا