آبان تتر
سرگرمی ها

متولدین این ماه ها توهمی ترین آدمای روی زمین هستند

روانشناسی شخصیت عبارت است از علمی که به بررسی و تحلیل شخصیت انسان می‌پردازد.روانشناسی شخصیت یکی از مهم‌ترین مسائل روانشناسی است و لذا تحت بررسی‌های مختلف قرار گرفته است.

صبح بخیر _ روانشناسی شخصیت عبارت است از علمی که به بررسی و تحلیل شخصیت انسان می‌پردازد.روانشناسی شخصیت یکی از مهم‌ترین مسائل روانشناسی است و لذا تحت بررسی‌های مختلف قرار گرفته است. در روانشناسی شخصیت تئوری پنج عاملی است. این تئوری می‌گوید که پنج عامل اصلی، شامل همبستگی، رفاه‌مندی، رویایی بودن، پشتکار و پا کشیدگی هستند. برخی از روانشناسان با تمرکز بر روانشناسی شخصیت، مثل فروید، اعتقاد دارند که تمامی اعمال انسان از طریق ناخودآگاه انجام می‌شوند. به علاوه، مؤلفه‌هایی مانند شهرت شخصیت، عزت نفس، خودشناسی و ارزشمندی نیز در روانشناسی شخصیت به بررسی و تحلیل می‌پردازند.خیال پردازها متولد کدام ماه هستند؟

۶. مهر

اگر یک مهر ماهی می توانست برای همیشه در حباب صلح آمیز خود زندگی کند، این کار را می کرد. او اغلب به اتحاد مردم و ایجاد هماهنگی در هر جنبه از زندگی خود فکر می کند.
تارا بنت اخترشناس می‌ گوید : رویاپردازی به یک مهر ماهی کمک می‌ کند از رویارویی یا هر نوع درگیری اجتناب کند. آن ها ترجیح می دهند به یک دنیای فانتزی فرار کنند تا اینکه با یک موقعیت دشوار روبرو شوند.

راکل رودریگز اخترشناس می‌ افزاید : مهر ماهی ها از آنجایی که روح‌ های رمانتیکی دارند، سناریوهای زیبا و ایده‌ آلیستی را در ذهن خود می‌ سازند و اغلب در مورد تعادل کامل رویا می‌ بینند.

۵. خرداد

خرداد ماهی ها پروانه های برون گرا و اجتماعی زودیاک هستند بنابراین نمی توانند هر چیزی را تحمل کنند. اگر در یک رویداد حضور داشته باشند و هیچ چیز آن ها را هیجان‌ زده نکند به راحتی به دنیای خود خواهند رفت.

این علامت پرانرژی همچنین همیشه از مکالمه ای به مکالمه دیگر می پرد. رودریگز می‌ گوید : خردادی ها با ذهن‌ هایی که همیشه در حال وزوز هستند، دائما در افکار و ایده‌ ها گم می‌ شوند.

رویاهای آن ها می تواند به اندازه زندگی اجتماعی آن ها پر جنب و جوش باشد.

۴. تیر

یک تیر ماهی دلسوز می‌ خواهد همه احساس کنند که مورد علاقه و قدردانی هستند از جمله خودشان. آن ها تمایل دارند در خاطراتی که آن ها را به یاد لحظات خوشی می اندازد گم شوند.

بنت می‌ گوید : آن‌ ها مشتاق یک زندگی کامل و بدون مشکل هستند بنابراین زمان زیادی را صرف فکر کردن و بازی کردن موقعیت‌ ها در ذهن خود می‌ کنند.

۳. بهمن

یک بهمن ماهی مبتکر مدام به آینده فکر می کند. آن ها همچنین کاملا درونگرا هستند بنابراین اغلب تنها هستند و افکار خود را بررسی می کنند.

بنت آن ها را روشنفکر توصیف می کند. او می‌ گوید : آن‌ ها زمان زیادی را در ذهن خود می‌ گذرانند و می‌ توانند پیچیده‌ ترین رویاها را در ذهن خود تجسم کنند.

اگر آن ها به ایده‌هایی برای آینده فکر نمی‌ کنند، می‌ توانید شرط ببندید که آن ها راه‌هایی برای کمک به دیگران در ذهن خود می‌ سازند.

۲. آذر

به عنوان ماجراجویان زودیاک، آذر ماهی ها همیشه به سفر بعدی خود فکر می کنند. روحیه آزاد آن ها بی بدیل است و ممکن است هر از گاهی که در مورد یک فرصت جدید هیجان زده هستند، شما را ترک کنند.

رودریکز می‌ گوید : این روح‌ های خوش‌ بین ساعت‌ ها را صرف تصور ماجراجویی‌ های هیجان‌ انگیز آینده، برنامه‌ ریزی سفر بزرگ بعدی‌ شان یا تصور تلاش‌ های فکری می‌ کنند.

این نشانه های آتش علاقه زیادی به اکتشاف و دانش دارند و همین رویاهای گسترده ای را به ذهن آن ها متبادر می کند که آن ها را از مکانی به مکان دیگر منتقل می کند.

۱. اسفند

اسفند ماهی ها به راحتی خیالباف ترین های زودیاک هستند. رودریگز می‌ گوید : طبیعت خلاق و تخیلی آن‌ ها، آن ها را به سفرهایی در ذهن خود می‌ برد، آن ها روایت‌ های زنده و مناظر رویایی را تصور می کنند که می‌ تواند لحظه حال را برای آن ها جادویی کند.

اگر ظاهری دور از ذهن دارند یا کاملا نمی دانند در اطرافشان چه می گذرد، خیلی تعجب نکنید. ممکن است مجبور شوید چند بار آن ها را از افکارشان جدا کنید.

 

بیشتر بخوانید:

از نظر هوش مصنوعی کدام کشورها زیباترین مردم را دارند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا