اخبار ویژهخودرو

قیمت بیمه نامه شخص ثالث در سال ۱۴۰۳

صبح بخیر _ بیمه شخص ثالث و حوادث راننده یکی از بیمه‌هایی است که خرید آن برای تمام صاحبان وسایل نقلیه موتوری زمینی اجباری است. این بیمه برای جبران خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث خریداری می‌شود.

با اعلام قوه قضائیه نرخ دیه سال ۱۴۰۳ در ماه‌های عادی یک میلیارد و دویست میلیون تومان و در ماه‌های حرام(ذیقعده، ذیحجه، محرم و رجب) یک میلیارد و ششصد میلیون تومان اعلام گردیده که باتوجه به افزایش نرخ دیه حق بیمه نیز به شرح ذیل افزایش یافته است.

قیمت بیمه نامه شخص ثالث در سال۱۴۰۳ با شرایط اقساطی

 تعهد ثالث جانی ۱۶/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال – تعهدحوادث راننده ۱۲/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال -تعهد مالی ثبت شده در جدول

اکثر شرکت های بیمه در صورت پرداخت نقدی حق بیمه تخفیف ۲/۵درصدی در حق بیمه پرداختی شما لحاظ میکنند . در جدول زیر میتوانید قیمت بیمه نامه خودرو مورد نظرتان را با تخفیف نقدی مشاهده فرمایید.

قیمت بیمه نامه شخص ثالث در سال۱۴۰۳ با تخفیف پرداخت نقدی

 تعهد ثالث جانی ۱۶/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال – تعهد حوادث راننده ۱۲/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال – تعهد مالی ثبت شده در جدولقیمت بیمه نامه شخص ثالث موتور سیکلت و خودروهای ۳سیلندرجدول اضافه نرخ و تخفیفات بیمه نامه شخص ثالث

مالک خودرو یا بیمه گذار باید تمدید بیمه نامه خود را قبل از پایان تاریخ اتمام بیمه نامه و یا در همان تاریخ انجام دهد. اگر تمدید بیمه نامه به تاخیر بیافتد، بابت هر روز دیر کرد بایدجریمه ای پرداخت شود. جریمه دیر کرد بیمه به مبلغ بیمه نامه شخص ثالث اضافه می شود. نرخ جریمه بیمه بر اساس نوع خودرو و به صورت روز شمار در شرکت های بیمه  محاسبه می شود. البته جریمه دیرکرد حق بیمه به صورت روز شمار بوده و صرفا تا یکسال یعنی ۳۶۵ روز محاسبه می شود.

بیشتر بخوانید:

قیمت روز خودرو در بازار و کارخانه

هر خودرو بعد از چندسال فرسوده می‌شود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا