آبان تتر
گوناگونویدئوها

سند زدن خانه ۵میلیارد تومانی بنام سگ در تهران!

فیلمی در فضای مجازی به شکل گسترده دست به دست می‌شود که حکایت از خرید خانه ۵ میلیارد تومانی در منطقه پونک تهران برای سگی به اسم آقای چستر دارد! در این فیلم می بینید که حتی این سگ برای عقد قرار داد آپارتمان ۷۰ متری با پنجه اش مهر میزند و خانه به نام او می شود.

 

بیشتر بخوانید:

جک های جناب خان+زندگی نامه جناب خان!

پی نوشت:

به گزارش فارس از تهران به نقل از روابط عمومی دادگستری استان، رضا تبار، معاون دادستان عمومی و انقلاب تهران اظهار کرد: دفتر مشاور املاکی که اقدام به عقد قرارداد فاقد اعتبار برای یک واحد آپارتمانی کرده بود با دستور قضایی پلمب شد.

وی گفت: اقدام این دفتر مشاور املاک ضمن اینکه از حیث قانونی و حقوقی فاقد وجاهت و اعتبار بوده، سبب جریحه‌دار شدن احساسات انسانی جامعه نیز شده است.

معاون دادستان عمومی و انقلاب تهران افزود: این اقدام در جهت قبح‌شکنی از ارزش‌های اخلاقی جامعه صورت گرفته است. به‌منظور حفظ حقوق شهروندان، این دفتر پلمب و فرد مشاور املاک نیز بازداشت شده است.

وی گفت: اقدام این مشاور املاک درخصوص موضوع یادشده، ضرورت بررسی صلاحیت‌های شغلی این فرد را محرز می‌سازد و بر همین اساس، پرونده این شخص از حیث چگونگی احراز شرایط تصدی مشاور املاک در صنف مربوطه مورد بررسی قرار گرفته و اقدام قانونی برای سلب صلاحیت وی صورت می‌گیرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا