آبان تتر
ویدئوها

حراج کلاه مایکل جکسون با قیمتی باورنکردنی+فیلم

​ارزش پایه کلاه فدورای سیاه‌رنگ مایکل جکسون ۶۰ هزار تا ۱۰۰ هزار دلار تخمین زده شده است و توسط گالری آرپژ در خانه اصلی حراج پاریس در هتل درو در ۲۶ سپتامبر به فروش گذاشته خواهد شد.

صبح بخیر _ کلاهی که مایکل جکسون، خواننده فقید آمریکایی، چهل سال پیش قبل از اولین اجرای تکنیک رقص مشهور خود موسوم به «ماه‌پیمایی» بر سر داشت قرار است در یک حراجی در پاریس به فروش گذاشته شود.

این همان کلاه مایکل جکسون است که ۲۵ مارس سال ۱۹۸۳ زمانی که ترانه «بیلی جین» را برای اولین بار روی صحنه اجرا می‌کرد به سر داشت.

مایکل جکسون قبل از اینکه برای اجرای ترانه «بیلی جین» روی صحنه بیاید کلاهش را از سر برداشت و به میان حاضران پرتاب کرد.

مایکل جکسون که آن زمان ۲۳ ساله بود، با اجرای رقص «ماه‌پیمایی» (Moonwalk) برای اولین بار شور و هیجانی جدیدی ایجاد کرد.

حالا ارزش پایه این کلاه فدورای سیاه‌رنگ ۶۰ هزار تا ۱۰۰ هزار دلار تخمین زده شده است و توسط گالری آرپژ در خانه اصلی حراج پاریس در هتل درو در ۲۶ سپتامبر به فروش گذاشته خواهد شد.

شرکت‌های آرت پیج و لمون اکسیون ۲۶ سپتامبر، تعداد زیادی از اشیای مجموعه خصوصی ستاره‌های پاپ و راک بین‌المللی را عرضه خواهند کرد. این اشیا در پاریس به نمایش گذاشته خواهند شد.

به همراه کلاه جکسون، گیتاری از بی بی کینگ نوازنده مشهور گیتار الکتریک در سبک بلوز است که از وی به عنوان شاه بلوز نام برده می‌شود به حراج گذاشته خواهد شد. ارزش این گیتار بین ۱۰۶ هزار دلار تا ۱۶۰ هزار دلار تخمین زده شده است.

 

بیشتر بخوانید:

این مرد بدل صدام حسین بود+ فیلم

اجرای حیرت انگیز موسیقی فیلم بازی تاج و تخت+ فیلم

منبع
فرارو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا