آبان تتر
فال و طالع بینی

تست شخصیت۲

این تست شخصیت شناسی جهت آگاهی یافتن از افکار ناخودآگاه، انگیزه و احساسات افراد استفاده می‌شوند تا بتوانید خود واقعیتان را بشناسید

قبل از مطالعه توضیحات تست ،با نگاهی کوتاه به تصویر زیر، بگویید چه چیزی مشاهده‌ کرده‌اید، تا ما به شما بگوییم شخصیت شما چگونه است.

 

تست شخصیت

تفسیر انتخاب شما

من در نگاه اول یک ماهی را دیدم.

از آن جا که نیمکره راست مغز شما فعال تر از نیمکره چپ می باشد بنابراین فرد هنرمندی به نظر می رسید. در حقیقت هنرمند بودن شما سبب شده است که در عرصه های مختلف بتوانید استعداد خودتان را شکوفا کنید و این مساله سبب افزایش اعتماد به نفس و محبوبیت شما تا حدود زیادی شده است.

من در نگاه اول یک دختر را دیدم.

از آن جا که نیمکره چپ مغز شما فعال تر از نیمکره راست می باشد بنابراین ریاضیات ذهن شما بسیار قوی می باشد. از سوی دیگر با توجه به این توصیفات، فردی منطقی و اهل بحث و استدلال به نظر می رسید.

من در نگاه اول ماهی و دختر را دیدم.

از آن دسته از افرادی هستید که از هر دو نیمکره مغزتان استفاده می کنید این ویژگی سبب شده است که از سویی اهل استدلال باشید و از سوی دیگر از عواطف بالایی برخوردار باشید. همچنین این مساله منجر می شود که در لحظات احساسی بتوانید خیلی خوب تصمیم منطقی و نهایی را بگیرید و از سوی دیگر در مباحث جدی و منطقی بتوانید عواطف را هم وارد کنید.

بیشتر بخوانید:

تست شخصیت۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا