آبان تتر
فال و طالع بینی

‌ تست شخصیت۱

تست شخصیت
 تست شخصیت کارل یونگ

کارل یونگ در قرن بیستم از تست‌های تداعی به‌عنوان آشکارساز دروغ استفاده کرد، زیرا این تست‌ها نیاز به واکنش فوری دارند و به افراد فرصت فکر کردن درباره آنچه می‌بینند را نمی‌دهند. اکنون ما سعی خواهیم کرد اطلاعاتی را از ضمیر ناخودآگاه شما بدست آوریم که در زندگی معمولی، به طور معمول، حتی از خود شما نیز پنهان است!

به این تصویر نگاه کنید و اولین حیوانی که متوجه آن شدید را به خاطر بسپارید. حیوانی که شما دیدید یکی از موارد زیر است:

گربه، سگ، شیر، اسب، قو، پنگوئن

می‌توانید نتایج را مشاهده کنید. در نظر داشته باشید این تست بیشتر جنبه سرگرمی داشته و نمی‌توان گفت از نظر علمی قابل تایید است!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

جواب تست شخصیت

گربه:

این انتخاب نشان‌دهنده عدم تمایل شما برای شروع هفته کاری، اشتیاق شما برای تعطیلات و تمایل به نزدیکتر کردن زمان استراحت است. یا حتی پایان روز کاری، چون می‌خواهید بالاخره به خانه بیایید، روی یک صندلی راحتی بنشینید و کتاب مورد علاقه خود را بخوانید یا برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود را تماشا کنید.

سگ:

شما حمایت دوستان را احساس می‌کنید و با این کمک آماده حل هر مشکلی هستید. روحیه جنگندگی چیز خوبی است. اما این کار را با ذهنی باز در نظر بگیرید و ببینید آیا به تنهایی قادر به حل آن هستید؟ از این گذشته، افراد اطراف شما می‌توانند برنامه‌های خود را تغییر دهند. و شما این را فراموش می‌کنید زیرا خودتان هرگز کسی را ناامید نمی‌کنید.

شیر:

تو خیلی مقاومی! اغلب در این مورد به شما گفته می‌شود، درست است؟ آیا به خاطر مدل موی جدید شماست؟ با این حال، شما حتی نیازی به تغییر مدل موی خود برای بالا ماندن ندارید. چیزی در شما وجود دارد که مردم را جذب می‌کند و این چیزی باعث احترام و تحسین و حسادت نیز می‌شود. اما آنها را به شدت قضاوت نکنید زیرا در واقع گاهی اوقات کمی متکبرانه رفتار می‌کنید. سعی کنید با دیگران به عنوان یکسان رفتار کنید نه آنگونه که اکنون با آنها رفتار می‌کنید.

اسب:

در حال حاضر چیزی آزادی شما را محدود می‌کند. شاید شما در حال تعقیب رئیس خود در دفتر هستید و فریاد می‌زنید: «تعطیلات! من یک تعطیلات می‌خواهم!» آرام باش همه خواهان استراحت هستند. اما اکنون باید آرامش خود را حفظ کنید و استقامت و کارایی را نشان دهید که حیوان انتخاب شده توسط شما به آن مشهور است!

قو:

شما عاشق هستید! به همین دلیل است که همه چیز در اطراف شما فوق‌العاده به نظر می‌رسد؛ از جمله صندوقدار بدخلق که نه تنها از زندگی شخصی خود ناراضی است، بلکه از زندگی شخصی هر یک از خریداران در صف نیز ناراضی است! این یک دوره فوق‌العاده است! سعی کنید آن را نگه دارید، حداقل تا زمانی که حقوق خود را دریافت کنید!

پنگوئن:

چطور توانستی پنگوئن را در تصویر ببینی؟ دوباره نگاه کنید. هیچ پنگوئنی وجود ندارد! آیا هنوز آن را می‌بینید؟ کمی تخیل غنی خود را سرزنش کنید که دوستان شما را شگفت‌زده می‌کند و افرادی را که برای اولین بار با شما ملاقات می‌کنند گیج میکند.

شما کدام حیوان را دیدین ؟آیا یونگ در مورد شما درست حدس زده بود!

بیشتر بخوانید:

فال قهوه متولدین ماههای مختلف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا