آبان تتر
دنیای مدویژه/توضیح دار

این شلوار مرزهای مُد و فشن را زیر و رو کرد

شلوار جین جوردنلوکا که با عنوان "جین لکه سنگشور" معرفی شده است، با طرح عجیب و قیمت قابل توجه خود در شبکه های اجتماعی با انتقاداتی مواجه شده است.

صبح بخیر _ شلوار جین جوردنلوکا که با عنوان “جین لکه سنگشور” معرفی شده است، با طرح عجیب و قیمت قابل توجه خود در شبکه های اجتماعی با انتقاداتی مواجه شده است.

ترندهای مد می آیند و می روند، اما یکی از موارد اخیر موجب شگفتی مردم شده است. شلوار جین جدید برند جوردنلوکا (Jordanluca)، دارای لکه تیره بزرگی در اطراف قسمت فاق خود است. این طرح به دلیل شباهت با لکه حاصل از ادرار مورد تمسخر کاربران در شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

اما به رغم عجیب و مسخره بودن این طرح، شرکت ایتالیایی-بریتانیایی تولید لباس تا پیش از این به صورت آنلاین کل موجودی شلوارهای جین جدید خود را به فروش رسانده است. این در شرایطی است که رنگ تیره شلوار برچسب قیمت چشمگیر ۸۱۱ دلاری دارد. نسخه رنگ روشن این محصول نیز ۶۰۸ دلار قیمت دارد!

شلوار جین جوردنلوکا که با عنوان “جین لکه سنگشور” معرفی شده است، با طرح عجیب و قیمت قابل توجه خود در شبکه های اجتماعی با انتقاداتی مواجه شده است. بنابر اظهار نظر یکی از کاربران، “شما باحال نیستید، مگر این که شلوار خود را خیس کرده باشید.” یک کاربر دیگر با کنایه گفته است: “دیگر نیازی نیست برای دستشویی منتظر بمانید، شما می توانید خودتان را خیس کرده و بگویید که طرح خود شلوار است.”

در همین حال، برخی دیگر از کاربران این پرسش را مطرح کرده اند که چرا کسی باید شلوار جینی با این طرح را بپوشد؟ کاربر دیگری طرح شلوار جین جدید جوردنلوکا را خیلی احمقانه عنوان کرده است.

آشنایی مختصر با شرکت جوردنلوکا

شرکت جوردنلوکا در سال ۲۰۱۸ توسط جوردن بوون و لوکا مارکتو تاسیس شد. این برند خیلی زود به دلیل طراحی های غیرمعمول خود مانند شلوارهای جین با زیپ افقی روی فاق یا پیراهن هایی با طرح های نامتعارف یقه و آستین مشهور شد.

بنابر گزارش وگ بیزینس، فروش شرکت جوردنلوکا بین سال های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ با ۱۵ درصد افزایش به بیش از ۵۰۰ هزار دلار رسید.

این شرکت شلوارهای جین لکه سنگشور را برای نخستین بار در کت واک مجموعه پاییز/زمستان ۲۰۲۳ خود معرفی کرد.

بیشتر بخوانید:

چند مدل کت نامزدی زنانه مخصوص محضر و بله برون (عکس)

منبع
برترینها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا