آبان تتر
گوناگون

اسامی عجیب فرزندان ایلان ماسک

شاید برای شما این سوال پیش‌آمده باشد که وارثان این غول دنیای فناوری چه کسانی هستند. ایلان ماسک صاحب ۱۱ فرزند با اسامی عجیب و غریب است.

صبح بخیر _ در سال‌های اخیر ایلان ماسک صاحب سه فرزند شده‌است، که البته او جز این سه فرزند، هفت فرزند دیگر با نام های تکنو مکانیکوس، گریفین، ویویان، کای، ساکسون، دامیان و ایکس دارد.

الکساندر ماسک نوادا

پس از ازدواج ایلان ماسک در ژانویه ۲۰۰۰، او و نویسنده کانادایی جاستین ویلسون در سال ۲۰۰۲ صاحب فرزندی به نام نوادا الکساندر ماسک شدند. نوادا تنها در ۱۰ هفتگی بر اثر سندرم مرگ ناگهانی نوزاد یا SIDS درگذشت.

گریفین و ویویان ماسک

5916054

ماسک و ویلسون پس از از دست دادن فرزند اول خود دوقلوهای گریفین و ویویان ماسک را در آوریل ۲۰۰۴ به دنیا آورد. گریفین و ویویان اکنون ۱۸ ساله هستند.

کای، ساکسون و دامیان ماسک

5916056
5916056

این زوج سابق همچنین صاحب سه قلوی پسر به نام‌های کای، ساکسون و دامیان در ژانویه ۲۰۰۶ شدند. این سه نفر اکنون ۱۶ سال دارند. ماسک و ویلسون در سال ۲۰۰۸ از هم جدا شدند.

X AE A-XII ماسک

5916058

ماسک پس از دو ازدواج در ماه مه ۲۰۱۸ با گریمز آشنا شد و فرزند آن‌ها پسری است به نام X AE A-XII که در می ۲۰۲۰ به دنیا آمد. X اکنون ۲ ساله است. X در ابتدا X Æ A-۱۲ نام داشت، اما «Æ» و «۱۲» قوانین کالیفرنیا را به دلیل اینکه بخشی از الفبای انگلیسی نبودند، نقض کردند و والدینش را مجبور کردند نام او را تغییر دهند.

اگزا دارک سیدال ماسک

5916059

دوقلوهای او و شیون زیلیس

طبق اسناد دادگاهی که Business Insider در جولای ۲۰۲۲ به دست آورد، ماسک در نوامبر ۲۰۲۱ صاحب فرزندان دوقلو شد و گزارش شده است که مدیرعامل توییتر دادخواستی برای تغییر نام دوقلوها ارائه کرده اند تا «نام خانوادگی پدرشان و نام خانوادگی مادرشان به عنوان بخشی از نام میانی آنها باشد»، که یک قاضی در آستین، تگزاس، در می ۲۰۲۲ این درخواست را تایید کرد. اما نام این نوزادان هنوز مشخص نیست.

تکنو مکانیکوس

بر اساس بررسی گزارشی که نیویورک تایمز در ۹ سپتامبر ۲۰۲۳ در مورد زندگی نامه ماسک به نام «ایلان ماسک» منتشرشد، فرزند دیگر آن تکنو مکانیکوس نام دارد که اطلاعات کمی در مورد این کودک موجود است اما سابقاً به او لقب “تاو” داده‌اند.

بیشتر بخوانید:

قیمت عجیب نقاشی «باب راس» که در تلویزیون می‌کشید

عکس بدون آرایش لیدی گاگا همه را شوکه کرد

منبع
خبر]نلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا