آبان تتر
سرگرمی ها

آزمون بینایی:می‌توانید در ۱۳ ثانیه توپ فوتبال را پیدا کنید

در آزمون تشخیص توپ فوتبال، یک توپ فوتبال در میان پاندا‌ها پنهان شده است. چالش این است که در طول ۱۳ ثانیه توپ را پیدا کنید.

در آزمون تشخیص توپ فوتبال، یک توپ فوتبال در میان پاندا‌ها پنهان شده است. چالش این است که در طول ۱۳ ثانیه توپ را پیدا کنید. اما ادعا شده است فقط افراد چشم عقابی می‌توانند توپ فوتبال را در طول ۱۳ ثانیه پیدا کنند! شما چطور، می‌توانی؟ اکنون با انجام این آزمون، مهارت‌های بینایی خود را بیازمایید.

اگر خستگی روحی دارید، آن را نادیده نگیرید! زیرا بر قابلیت‌های شناختی شما تاثیر خیلی منفی دارد. اگر این روند ادامه یابد، بر سلامت روحی و همچنین جسمی شما نیز تاثیر می‌گذارد. پیشنهاد می‌کنیم در چنین مواقع دمی تازه کنید. می‌توانید بیرون از خانه بروید، به موسیقی گوش دهید، به دویدن یا پیاده روی بروید، با دوستان نزدیک یا خانواده خود صحبت کنید یا بازی‌های فکری و تست هایی چون آزمون تشخیص توپ فوتبال را حل کنید.

شاید فکر کنید چرا تست‌ها و بازی‌های فکری؟

این‌ها روشی آزمایش شده و مطمئن برای بهبود خلق و خو و ایجاد شادابی مورد نیاز برای مغز شما هستند. مطالعات ثابت کرده است که حل پازل‌ها و بازی‌های فکری به‌ طور منظم، تفکر جانبی و توانایی‌های حل مسئله را تا حد زیادی بهبود می‌بخشند.

18241536 996
18241536 996

اگرچه این‌ها روش خوبی برای محک زدن هوش شما در نظر گرفته می‌شوند، اما ابزار‌های پیچیده دیگری نیز برای انجام این کار وجود دارد. مثلا، اگر واقعا می‌خواهید سطح هوش خود را بدانید، ما تست‌ها و معما‌های هوش را برای شما پیشنهاد می‌کنیم.

به هر حال، در تصویر بالا می‌توانید پاندا‌های خوشحال را ببینید که در حال خوش گذرانی هستند. اگر دقت کنید متوجه می‌شوید که برخی از پاندا‌ها لبخند می‌زنند، برخی عینک آفتابی و حتی برخی از آن‌ها کلاه بر سر دارند. اما جایی در تصویر توپ فوتبالی مخفی شده است که شما باید آن را در طول ۱۳ ثانیه پیدا کنید.

آزمون تشخیص توپ فوتبال: حالا یکبار دیگر، اما با حواس جمع به تصویر نگاه کنید. پیشنهاد می‌کنیم عکس را سریع اما با دقت بررسی کنید، چون توپ دقیقا جلوی چشمان شما قرار دارد؟!

جواب در آخر صفحه است، اما تقلب نکنید!

سرنخ: توپ در سمت چپ تصویر نیست و تشخیص آن دشوار است!

دقت کنید:

شاید ابتدا کمی خسته شوید از جستجوی توپ کوچک بین تصویر، اما خوب این یک چالش است. باید توانایی تیزبینی و قدرت تمرکز خود را محک بزنید. پس ناامید نشوید و به کار خود ادامه دهید. حتما از حل این آزمون لذت می‌برید؛ مطمئن باشید. اگر می‌خواهید معمای دیگری نیز حل کنید ما معمای کودک پولدار را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

.

.

.

زمان به پایان رسیده است، آیا توپ فوتبال را دیدی؟ کنجکاو هستید که بدانید توپ کجا پنهان شده است؟

جواب آزمون تشخیص توپ فوتبال

ادعا شده است که اگر در طول ۱۳ ثانیه موفق به شناسایی توپ شوید، می‌تواند نشانه مهارت‌های بینایی فوق العاده شما باشد. به هر حال، توپ فوتبال در میان پاندا‌ها در سمت راست تصویر پنهان شده است، به تصویر زیر نگاه کنید:

18241535 165
18241535 165

منبع
باشگاه خبرنگاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا